Usługi copywriterskie

Chcesz się dowiedzieć, jak wygląda nasza oferta copywritingu? Poniżej znajdziesz odnośniki do świadczonych przez nas usług. Wybierze te, które Cię interesują i daj znać, jak możemy Ci pomóc.

Naming

Jeżeli brakuje Ci pomysłu na nazwę firmy, marki czy produktu, pomożemy Ci w jej wymyśleniu. Otrzymasz kilka propozycji wraz z ich omówieniem. Jeżeli sobie życzysz, przygotujemy dla Ciebie nazwę łącznie z wolną domeną. Dbając o profesjonalny naming, tworzysz solidny fundament swojego biznesu, którym zawsze jest nazwa Twojej firmy, marki, produktu, usługi czy organizacji.

Hasła i slogany marketingowe

Umiejętne wykorzystanie haseł i sloganów reklamowych w działaniach marketingowych pozwoli na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki. Za ich pomocą wzbudzisz w odbiorcach określone skojarzenia, budując w ten sposób pożądany wizerunek i eksponując przekaz, z którym chcesz dotrzeć do klientów.

Teksty i scenariusze reklamowe

Reklama zaczyna się od scenariusza, który powinien zostać przygotowany z uwzględnieniem licznych aspektów marketingowych, socjologicznych, językowych, psychologicznych czy kulturowych. Tworząc scenariusz, każdy szczegół spotu dokładnie analizujemy i dostosowujemy do potrzeb z jednej strony Twoich, a z drugiej odbiorców reklamy.

Mailingi, newslettery

Chcesz, żeby Twoje wiadomości wysyłane w ramach newslettera lub kampanii mailingowej nie tylko trafiały do odbiorców, ale i były przez nich chętnie otwierane i z zainteresowaniem czytane? Do osiągnięciu tego celu niezbędny jest wartościowy i zarazem skuteczny tekst – ciekawy dla odbiorcy, a przy tym wpisujący się Twoje założenia marketingowe. Napiszemy go dla Ciebie.

Teksty na strony WWW

Jeśli potrzebujesz treści na firmową stronę WWW albo innego rodzaju witrynę internetową, możesz nam zlecić jej napisanie. Wiemy, jak tworzyć teksty z przeznaczeniem do Internetu, które z jednej strony są interesujące dla odbiorców i przystępne w formie, a z drugiej zoptymalizowane pod kątem SEO, dzięki czemu z powodzeniem wspierają pozycjonowanie Twojej strony WWW.

Artykuły tematyczne

Artykuły sponsorowane, teksty na blogi, treści do gazet i wydawnictw papierowych, merytoryczne poradniki, recenzje, raporty – niezależnie od tego, jakiego wsparcia copywriterskiego potrzebujesz, zapewnimy Ci je. Zajmujemy się również pisaniem długich form – merytorycznych artykułów o wysokiej wartości dla odbiorcy, które odpowiadają na jego potrzeby, oczekiwania i zainteresowania.