Pisanie artykułów na zamówienie

Jeżeli chcesz zlecić napisanie artykułu tematycznego, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Tworzymy teksty, które dobrze się czyta i które skutecznie realizują Twoje cele biznesowe. Daj znać, jakich artykułów potrzebujesz, a przygotujemy je na Twoje indywidualne zamówienie!

Dowolna tematyka

Posiadamy doświadczenie w pisaniu artykułów na praktycznie dowolne tematy. Podróże i turystyka, projektowanie i wyposażenie wnętrz, finanse, ubezpieczenia, rachunkowość i księgowość, medycyna, sport i suplementacja – to tylko niektóre z realizowanych przez nas zagadnień. Niezależnie od tego, czego ma dotyczyć Twój artykuł, napiszemy go zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Wysoki poziom

Pisanie artykułu powinno być podyktowane przede wszystkim chęcią zaciekawienia czytelników. Zainteresowanie odbiorcy i sprawienie, żeby od początku od końca zapoznał się z treścią, to trudne zadanie, które wymaga nie tylko doskonałego przygotowania merytorycznego, ale również zastosowania przystępnej i atrakcyjnej formy.

Optymalizacja pod SEO

Pisanie artykułów publikowanych online wymaga nie tylko przygotowania interesującej treści, ale również dostosowania jej do wymagań związanych z pozycjonowaniem stron WWW w Internecie. Wiemy, jakie zasady obowiązują w tym przypadku, dzięki czemu możemy dostarczać artykuły zoptymalizowane pod SEO, które poprawiają widoczność strony w wyszukiwarkach.

Pisanie artykułów tematycznych na zlecenie

Pisanie artykułu na zamówienie rozpoczynamy od dokładnej analizy tematu. Zbieramy informacje i wykonujemy research, który pozwala nam na rzetelne i profesjonalne przedstawienie danego zagadnienia. Analizujemy również grupę docelową, do której zlecony artykuł ma być skierowany, dopasowując do niej styl i język. Następnie przechodzimy do kolejnego, głównego etapu, czyli pisania.

Jeżeli otrzymaliśmy zlecenie na napisanie artykułu na stronę internetową, przed przystąpieniem do pracy tworzymy listę słów kluczowych, które powinny zostać wykorzystane. Treści przygotowywane na potrzeby Sieci oraz prasy i druku mają bowiem różną formę i muszą spełniać inne wymagania. Niezmienne jest natomiast to, że każdy zamówiony przez Ciebie artykuł piszemy z troską o najwyższe standardy.

Wartość merytoryczna

Dobry artykuł, który realizuje określone cele biznesowe, jest ciekawy dla czytelnika. Odbiorca chce się z nim zapoznać i nie rezygnuje z lektury po przejrzeniu pierwszego akapitu. Treść go interesuje, a że jest podana w przystępny, atrakcyjny sposób, kontynuuje czytanie od początku do końca. Właśnie takie artykuły piszemy na Twoje zamówienie.

Wsparcie wizerunku

Ciekawe w treści i atrakcyjne w formie artykuły tematyczne wspomagają Twoje działania marketingowe. Publikując je w Internecie lub prasie, w pożądany sposób budujesz wizerunek firmy, marki, instytucji, produktu czy usługi. Warunek jest jeden: udostępniane artykuły powinny być napisane bezbłędnie i profesjonalnie. Dajemy Ci taką gwarancję.

Gotowość do publikacji

Zamawiając napisanie artykułu, oczekujesz, że będzie nie tylko wartościowy merytorycznie, ale również odpowiednio sprawdzony, zredagowany i skorygowany pod kątem językowym, atrakcyjny pod względem formy i w razie potrzeby zoptymalizowany pod SEO. Wszystkie te warunki spełniają gotowe do publikacji artykuły pisane przez naszą agencję copywriterską.

Dlaczego warto zlecić pisanie artykułu

Powierzenie naszej agencji pisania artykułów na zamówienie daje Ci pewność, że bez problemów zostaną przyjęte do publikacji niezależnie od tego, w jakim medium chcesz je udostępnić. Masz gwarancję, że zlecony temat będzie opracowany w sposób interesujący dla czytelnika i jednocześnie z uwzględnieniem celów biznesowych, z myślą o których artykuł powstaje.

Niskiej jakości artykuły, które źle się czyta i które nie spełniają standardów merytorycznych, językowych czy formalnych, często są odrzucane przez wydawców. Jednak nawet jeśli uda się je opublikować, słaba treść może zepsuć efekt, na którym Ci zależy, czyli np. kreowanie pożądanego wizerunku czy bezpośrednie wsparcie sprzedaży produktów lub usług. Dlatego aby nie zmarnować wysiłków i nie obniżyć skuteczności działań marketingowych, skontaktuj się z nami i zleć pisanie artykułów tematycznych doświadczonym copywriterom.

Być może zamiast zamawiać pisanie artykułu w agencji copywriterskiej rozważasz przygotowanie go samemu lub zamierzasz zlecić go swoim pracownikom. Najprawdopodobniej nie uda Ci się jednak uzyskać oczekiwanych rezultatów albo dojście do nich zajmie Ci tyle czasu, że cała inicjatywa będzie nieopłacalna. Zamówienie artykułu w naszej agencji copywriterskiej zapewnia oszczędność cennych godzin i daje wymierne korzyści finansowe.

Zdajemy sobie sprawę, że duże znaczenie ma dla Ciebie nie tylko jakość napisanych artykułów, ale również ich cena. Zależy Ci na tym, żeby otrzymać profesjonalne treści w konkurencyjnych cenach, dlatego proponujemy atrakcyjne stawki. Rozliczamy się za każde 1000 znaków ze spacjami lub ryczałtowo za jeden artykuł. Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową wycenę.