Copywriting – jak i gdzie kupić, zlecić i zamówić teksty w Internecie

Pisanie tekstów to dziś usługa powszechnie dostępna. Wyróżnia się trzy źródła tekstów:

  • Redaktor – freelancer, czyli osoby, które najczęściej anonimowo oferują swoje usługi na portalach typu OLX.pl lub wyspecjalizowanych stronach zrzeszających „wolnych strzelców”. Na rynku najczęściej funkcjonują w ten sposób początkujący twórcy, którzy nie pracują w ramach agencji lub sami nie założyli działalności gospodarczej.
  • portale pośredniczące, poprzez które zamawiasz teksty od freelancerów.
  • agencje copywriterskie, które zrzeszają specjalistów z dziedziny content marketingu, SEO i social media. Ich oferta jest najbardziej kompleksowa, a dzięki działaniu w zespole masz pewność, że całość zostanie przygotowana z najwyższą starannością i większą kreatywnością.

Ceny tekstów są w pełni uzależnione od skali zlecenia, objętości i stopnia trudności w opracowaniu materiału. Amatorów łatwo rozpoznać bo zbyt wysokiej lub zbyt niskiej stawce.

Koszt artykułu zapleczowego – ok. kilku zł / 1000 znaków

Koszt artykułu sponsorowanego / specjalistycznego – ok. kilkudziesięciu (50+) złotych

Nasza agencja copywriterska gwarantuje:

  • Bezpłatnej wyceny indywidualnego zamówienia. Wystarczy 1 mail określający Twoje potrzeby, a my przedstawimy najkorzystniejszą ofertę. Dbamy o przejrzystą komunikację i ustalenie jasnych warunków współpracy. Pomożemy Ci z jednym tekstem, możemy dostarczać treść miesiącami. Po prostu powiedz, czego potrzebujesz.
  • Współpracy z doświadczonym zespołem redaktorów. Pracujemy od 2009 roku, realizując projekty w wielu branżach, m. in. ubezpieczeniowej i edukacyjnej. Nasze kierunkowe wykształcenie, praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień medialnych i marketingowych, kompetencje w budowaniu wizerunku – to wszystko stanowi zobowiązanie wobec potencjalnych partnerów biznesowych.
  • Dostępu do wiedzy copywriterów. Przed klientami nie mamy tajemnic. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i wskazujemy techniki, które stosujemy w celu uzyskania określonego wyniku.
  • Umowy, co w przypadku wielu anonimowych ogłoszeń odbiega od przyjętych standardów. Rozliczamy się z zawartych umów, prowadzimy legalną działalność gospodarczą.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *